Report z pochodu noční tmou 2016

Report z pochodu noční tmou

V sobotu 8.10. vyvrcholilo Radešínkovo dobrodružství. Pochodu hory doly Počepice se na jaře zúčastnilo 389 pochodníků. Přesně v polovině prázdnin vyrazilo 56 cyklistů na značenou 25km dlouho trasu. Závěrečné dobrodružství pochodu noční tmou odstartoval v 19 hodin z areálu U Radešínka. Trasa, dlouhá zhruba 6,5 km, byla značená odrazkami a pochodníci na ní mohli vidět několik místních menhirů např. ufo nebo kamennou lebku na Pivovarské hoře. I přes neustálé přeháňky se na trasu vydalo neuvěřitelných 158 účastníků. V cíli dostali všichni zúčastnění perníkovou svačinku, buřta a teplý čaj. Okolo 22:30 byly rozdány Radešínkovy ceny všem, kteří se zúčastnili alespoň dvou dobrodružství. Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili, díky Vám máme motivaci do pořádání dalších Radešínkových dobrodružství, která se budou konat Pochod hory doly Počepice 22.4.2017, Kolem s kolem 29.7.2017 a pochod Noční tmou 7.10.2017.

8. 10. 2016 Pochod noční tmou

Noční pochod tmou zakončuje Radešínkovo dobrodružství. Jedná se o pochod za světla čelovky po odrazkách skrze louky a lesy. V průběhu cesty navštívíte zajímavé menhiry místního okolí nasvícené speciálním osvětlením. Čtyři kontroly vás ujistí, že jste nezabloudili. Součástí vstupného je opékání buřtů, poukaz na horkou čokoládu v místní restauraci nebo v kavárně u radnice a jedna svítící tyčinka.

Po absolvování minimálně 2 dobrodružství můžete získat velice hodnotné ceny, které se vyhlašují hned po ukončení nočního pochodu.

Letos v maskách 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *