Adventure golf

O Adventure golfu

Adventure golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu. A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit. Adventure golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže Adventure golf není ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.

18 Jamek zábavy

Golf pro každého

Zahrát si může opravdu každý

Dárkové poukazy

Chcete potěšit své kamarády či blízké nevšedním dárkem? Rádi Vám vytvoříme dárkový poukaz na adventure golf dle vašeho přání. Pro koupi poukazu na adventure minigolf nás můžete kontaktovat na emailu info@radesinek.cz nebo na telefonním čísle +420 774 584 080

Toulavka

Na kartu Toulavka poskytujeme tuto slevu: S Toulavkou získáte k zakoupeným 90 minutám golfu dalších 90 minut zdarma.

Pravidla Adventure golfu

1. Hřiště tvoří 18 jamek. Jednotlivé jamky jsou očíslovány pořadovými čísly. Dodržujte prosím pořadí jamek. Jamky jsou propojeny kamennými chodníčky, které Vás navedou k další jamce v pořadí.
2. Adventure golf mohou hrát jednotlivci nebo skupinky hráčů. Maximální doporučené obsazení jedné jamky jsou 4 hráči.
3. Při hře ve skupině hrají hráči postupně za sebou v pořadí, které si sami předem určí.4. Cílem hry je dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem je hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.
5. Hra na jamce začíná v prostoru před cihlovými mantinely, kde si můžete míček na umělou trávu libovolně umístit.
6. Pokud míček při hře opustí dráhu, je navrácen zpět v místě, ve kterém dráhu opustil a hráč si připočítá jeden trestný bod. V tomto případě si hráč může posunout míček kolmo od cihlového mantinelu na vzdálenost 15cm (odpovídá delší straně score karty)
7.V případě, že míček skončí v písečné nebo vodní překážce, může hráč pokračovat z této překážky nebo si může míček umístit na 15cm od kraje překážky, a to v místě, kudy byl do překážky zahrán, ale připočte si jeden trestný úder.
8. Pokud míček skončí u cihlového mantinelu nebo u některé z přírodních překážek (kamenů, palisád), je předkládán kolmo od mantinelu nebo překážky na vzdálenost 15 cm bez ztráty bodu.
    jak šel čas