venkov je zábava

SRUBY

Ubytujte se ve srubu

Ať už se u nás rozhodnete strávit svou první manželskou noc či znovu oslavit společnou cestu životem, zastavte se a v klidu vychutnejte šálek vaší oblíbené kávy nebo čaje, dobře se najezte a užijte si vzácné chvíle volna a pohody.

Jeníček a Mařenka, jak krásně sruby nazvali místní lidé, dotváří naší rodinou cestu, kterou již od roku 1989 lemuje čerstvě pečený perník pro radost všem a vůně medového pečiva.

Pojďte se společně s námi radovat nejen pohledem na perníkovou chaloupku a výhledem do počepického údolí, vnímat radost skotačících dětí na novém hřišti stranou od všeho dění, nebo máte chuť lehce si procvičit klouby v krásné, vzrostlé golfové zahradě?………

Penzion U Radešínka najdete přímo nad výrobnou perníků a restaurací a šikovně můžete zalehnout do ustlaných peřin rovnou z restaurace. Vlastní koupelny a variabilní rodinné apartmány, velká společenská místnost s vybavenou kuchyní a herna pro děti i dospělé, obchod s čerstvým pečivem i vlastní vchod do penzionu dělají tohle místo unikátním prostorem nejen pro vaší vysněnou svatbu, ale i dovolenou či oslavu. 

Bavte se u nás

Jeníček

nabízí ubytování pro 2 osoby plus 4 osoby v útulném podkroví jako přistýlka

Mařenka

disponuje prostorem pro 2 osoby plus 2 osoby v patře jako přistýlka

Kuchyňka

v oba sruby jsou vybaveny jednoduchou kuchyňkou

Sociální zařízení

sprchový kout a WC je v obou srubech samozřejmostí