Ubytování

Ubytování U Radešínka

Po 2 měsících neustálých prací můžeme slavnostně prohlásit ubytování U Radešínka za dokončené. Od pátku 18. 3. 2016 již můžete opět volat na rezervace na telefonní číslo 724 065 763.

Nově má každý pokoj své vlastní sociální zařízení – sprchový kout, umyvadlo i záchod. Prozatím si můžete vybrat ze 10ti pokojů, pojmenovaných dle nejbližších turistických zajímavostí. V průběhu roku budeme v rekonstrukci pokračovat  a postupně rozšiřovat kapacitu ubytování. Nyní je k dispozici 22 lůžek + 4 přistýlky, celkem tedy můžeme ubytovat 26 osob.

Nabízíme také snídaně, polopenze a plné penze.

Součástí areálu je adventure minigolfové hřiště, tennisový kurt, pinp-pongový stůl a hřiště na malou kopanou.

Ceník

Dospělí                       350 Kč/noc, polopenze 200 Kč, plná penze 300 Kč

děti (od 3 do 12 let)  280 Kč/noc, polopenze 150 Kč, plná penze 250 Kč

Rezervace 724 065 763

 

 

 Nabídka výletů v blízkém okolí

Okolí Počepic nabízí pestré možnosti, jak se zabavit a přivzdělat. Mezi nejbližší památky patří Skanzen Vysoký Chlumec, Husova kazatelna, Albertovy skály, rozhledna Kuníček atd. Přes Počepice a v blízkém okolí vede i spoustu cyklotras. Jedna z nejznámějších je Greenway z Prahy do Vídně.

3x do roka se přímo v areálu konají 2 akce turistické pochod Hory doly Počepice a Pochod noční tmou a jedna cykloturistická Kolem s kolem. Během června můžete otestovat svoje dovednosti v adventure minigolfovém turnaji.